نیو فان | دانلود فیلم

آغاز دور دوم اجراهای سابت + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
--


به گزارش مجله فیلم

به گزارش خبرگزاری مهر، دور دوم اجراهای سابت شامل اجرای «رام‌شدگی» به نویسندگی و کارگردانی پویان باقرزاده و اجرای موسیقی رام آغاز شده است. هنرمند تجسمی «رام‌شدگی» پانته‌آ آرمان‌فر است.

همچنین «قورباقاف-قورباغین» اجرای دیگر دوره دوم اجراهای سابت است که کیوریتور آن سید محمد مساوات و اجراگر آن رضا کولغانی است. این اجراها از ۳ تا ۱۵ دی در ادامه اجراهای سالانه اجراهای بین رشته‌ای تهران در سالن مستقل تهران روی صحنه خواهد رفت.

سابت با هدف ایجاد گفتگو و همکاری میان هنرمندان معاصر در رشته‌های مختلف هنر تعریف شده و قرار است حاصل این تبادل‌ها و تعامل‌ها، هر سال در قالب چند اجرا در یک رپرتوآر مشترک به مدت یک ماه ارایه شود تا هنرمندان رشته‌های گوناگون هنر شامل تئاتر، تجسمی و موسیقی برای تالیف و خلق اجراهای مشترک گرد هم آیند.

مدیریت هنری نخستین سالانه اجراهای بینارشته‌ای را حمید پورآذری بر عهده دارد و از هنرمندانی چون محمد مساوات، سمانه زندی نژاد، پویان باقرزاده، احمد سلگی در حوزه تئاتر، مهدی ساکی، رضا کولغانی، ماکان اشگواری و رام در حوزه موسیقی و بهرنگ صمدزادگان، علی پناهی، گلرخ نفیسی، پانته‌آ آرمانفر در هنرهای تجسمی به عنوان اولین هنرمندان نخستین دوره دعوت به عمل آمده است.

حاصل تعامل این هنرمندان در دوره اول و برآیند چالش‌های آثار خلق شده آنان از نیمه آذر در سالن تئاتر مستقل به مدت یک ماه و با ٦٠ اجرا روی صحنه رفته است.

Let’s block ads! (Why?)

گرد آوری : مجله فیلم

تئاتر ایرانی – ساعت چند – دانلود تئاتر – برنامه تئاتر – اخبار تئاتر – بلیط تئاتر – محل تئاتر

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.