نیو فان | دانلود فیلم

اسامی برترین‌های ششمین جشنواره تئاتر ملی ایثار در کرمانشاه + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


به گزارش مجله فیلم

حجت الاسلام هادی عسگری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پایان ششمین جشنواره تئاتر ملی ایثار در کرمانشاه از معرفی برترین های این جشنواره در مراسم اختتامیه این جشنواره خبر داد.

برترین های موسیقی بخش تئاتر خیابانی

وی افزود: هیئات داوران پس از بررسی ۲۲ اثر نمایشی حاضر در جشنواره در بخش خیابانی، رتبه اول موسیقی در این بخش را شامل تندیس جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی به نمایش «عاشقانه‌های جنگ» اثر احمد جعفری و علی خاتمی از استان ایلام اهدا کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه افزود: رتبه دوم این بخش از جشنواره به غلامرضا احمدی آهنگساز نمایش «تابیکران دریا» اثر از بوشهر اعطا کرد. جایگاه سوم این بخش نیز به نمایش «بیست و هفت روز» اثرمحمود جعفری از اصفهان رسید.

برترین های طراحی فضا و لباس بخش خیابانی

وی گفت: در حوزه طراحی فضا و لباس بخش خیابانی جشنواره رتبه اول به طراحان نمایش «یادگاری» اثر میلاد حسین زاده و محمدرضا پور علی از گیلان رسید و مارال ایزد از بوشهر به عنوان طراح نمایش «لازمان لامکان» در جایگاه دوم قرار گرفت. رتبه سوم این بخش نیز به طراحان نمایش «عاشقانه های جنگ» اثر مصطفی کولیوندی و سعیده عبدالهی از ایلام رسید.

برترین های بازیگری زن بخش خیابانی

حجت الاسلام عسگری با اشاره به برگزیدگان بخش بازیگری این جشنواره گفت: در بخش بازیگری زن، جایزه ویژه خردسال به بهار بوریایی بازگر خردسال نمایش «امن ترین حرم دنیا» رسید.

وی افزود: هیئت داوران بدون اولویت از مارال ایزد بازیگر زن نمایش «لازمان لامکان» از استان بوشهر، مرجان قاسمی بازیگر نمایش «انتخاب» از استان فارس، دلارام نرکی بازیگر نمایش «جنگ به وقت عاشقی» از استان تهران، فاطمه مهدی آبادی بازیگر نمایش «حرف های گفتنی» از استان کرمانشاه و حسنا قبادی بازیگر نمایش «عزت تی ان تی» از استان ایلام تقدیر کرد.

برترین های بازیگری مرد بخش خیابانی

این مسئول ادامه داد: هیئت داوران در بخش بازیگری مرد جایزه ویژه این جشنواره را به دلیل حضور مستمر در عرصه تئاتر به دو پیشکسوت این عرصه به عناوین احمد قربانی برای نمایش «تابیکران دریا» از بوشهر و اسحاق علیدادی برای نمایش «مرامیر پیاده رو» از استان خوزستان اهدا کرد.

وی گفت: همچنین هیئت داران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از علی چناری از استان کرمانشاه به خاطر بازی در نمایش «به کجا» تقدیر کرد.

عسگری افزود: رتبه سوم در بخش بازیگری این جشنواره به «حسین نادری» بازیگر نمایش «به کجا» از کرمانشاه، بهنام کاوه بازیگر نمایش «مدافع» از استان خوزستان و میثم سرآبادانی بازیگر نمایش «فرکانس» از استان مرکزی رسید.

وی ادامه داد: هیئت داوران از سعید ذبیحی بازیگر نمایش «حرف های نگفتنی» از استان کرمانشاه و مصطفی کولیوندی بازیگر نمایش «عاشقانه های جنگ» از استان ایلام در جایگاه دوم بازیگری مرد تقدیر کرد.

برگزیدگان کارگردانی بخش تئاتر خیابانی

این مسئول گفت: هیئت داوران جایزه اول این بخش را به مالک آبسالان بازیگر نمایشهای «تبر» و «لازمان لامکان» از استان بوشهر اعطا کرد.

وی گفت: هیئت داوران از مصطفی کولیوندی، کارگردان نمایش «عاشقه هانه های جنگ» از استان ایلام» و بهنام کاوه کارگردان نمایش «مدافع» تقدیر کرد و رتبه اول این بخش از جشنواره به مارال ایزد، کارگردان نمایش «لازمان لامکان» رسید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه افزود: جایگاه دوم این بخش از جشنواره به میلاد حسین زاده کارگران نمایش «یادگاری» از استان گیلان رسید و پژمان شاهوردی برای کارگردانی نمایش «امن ترین حرم دنیا»  از لرستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی گفت: در بخش طرح و ایده نیز هیئت داوران بدون اولویت از طراحان و ایده پردازان نمایش های «مرامیر پیاده رو»، «یادگاری»، «به کجا»، «بازگشت»، «تبر» و «امن ترین حرم دنیا» تقدیر کرد و نمایش «به کجا» از استان کرمانشاه را به دبیرخانه جشنواره تئاتر خیابانی مریوان معرفی کرد.

برترین های طراحی و برشور  و طراحی لباس بخش نمایش صحنه ای

عسگری با اشاره به برگزیدگان بخش صحنه ای جشنواره ایثار اظهارداشت: در بخش طراحی و برشور بخش صحنه ای جشنواره تئاتر ایثار از رامین رستمی برای طراحی برشور نمایش «همه چیز درباره آقای ف» رسید.

وی افزود: جایزه بخش طراحی لباس بخش صحنه ای این جشنواره به راضیه فصیح از میناب برای نمایش «رمان سمپاشی» اهدا شد.

برترین های موسیقی بخش نمایش صحنه ای

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: در بخش موسیقی این جشنواره  محسن کولیوندی برای نمایش «سروکمانچه در عصر یخبندان» تقدیر شد.

وی تصریح کرد: جایزه ویژه موسیقی برگزیده این جشنواره نیز از آن داوود پارسا زا میناب برای نمایش «رمان سمپاشی» شد.

برترین های طراحی صحنه بخش نمایش صحنه ای

عسگری گفت: در بخش طراحی صحنه، جایزه اول به داوود پارسا برای نمایش «رمان سمپاشی» از میناب اعطا شد و رضا کرمی زاده از یاسوج برای «کوچه مختار بود، ساسان بود سیمین» از یاسوج در جایگاه دوم قرار گرفت و جایزه سوم این بخش نیز به امین پرومند از اهواز برای طراحی صحنه نمایش «ادوارد» اعطا شد.

برترین های بازیگری زن بخش نمایش صحنه ای

وی افزود: در بخش بازیگری زن هیئت داوران از نرگس ممبینی بازیگر نمایش «ادوارد» از اهواز و افسانه جوکار بازیگر نماش «رمان سمپاشی» از میناب تقدیر کرد و رتبه اول این بخش از جشنواره به پریسا درافشان، بازیگر نمایش «مزون» تعلق گرفت و پرستش سلطانی از مشهد نیز با نمایش «فراموشی» در جایگاه دوم قرار گرفت و رتبه سوم بازیگری زن بخش صحنه ای نیز به هدی حد زاده برای بازی در نمایش «یک خط شادی دو خط غم» رسید.

برترین های بازیگری مرد بخش نمایش صحنه ای

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: هیئت داوران از بازیگران مرد در بخش نمایش صحنه ای این جشنواره نیز تقدیر کرد و در بخش جایزه ویژه خردسال از متین دادگر برای بازی در نمایش «فراموشی» از مشهد و فرهاد فرهادی برای بازید در نمایش «کوچه مختار بودساسان و سیمین» از یاسوج تجلیل به عمل آورد.

وی افزود: همچنین هیئت داورن از حشمت قاسمی، از بازیگران پیشکسوت تئاتر خوزستان برای بازی در نمایش «تو می مانی و چشمها» از اهواز و بهمنام محمود زاده از اسفراین برای بازی در نمایش «هفت سین سال ۶۳» تقدیر کرد.

عسگری گفت: رتبه اول بخش بازیگری مرد نمایش صحنه ای این جشنواره به سعید زندی برای نمایش «همه چیز درباره آقای ف» از استان کرمانشاه رسید و مالک آبسالان از استان ایلام با نمایش «سوز کمانچه در عصر یخبندان» و محمد هادی عطایی از تهران به عنوان بازیگر نمایش «روزی روزگاری» مشترکا در جایگاه دوم قرار گرفتند. جایزه سوم این بخش نیز به حسن ذاکری از میناب برای بازی در نمایش «رمان سمپاشی» رسید.

برتین های نمایشنامه نویسی بخش نمایش صحنه ای

وی برترین های نمایشنامه نویسی صحنه ای در این جشنواره را نیز معرفی کرد و گفت: هیئت داوران ضمن تقدیر از علی میزار عمادی برای نمایشنامه «هفت سین سال ۶۳» از رضا گشتاسب برای نمایشنامه «رمان سمپاشی» از میناب به عنوان نفر اول تقدیر کرد. جایگاه دوم این بخش نیز به آرش عباسی برای نمایشنامه «همه چیز درباره آقای ف» از کرمانشاه رسید و اصغر گروسی نیز برای نمایشنامه «مزون» در جایگاه سوم قرار گرفت.

برترین های کارگردانی بخش نمایش صحنه ای

این مسئول از تقدیر هیئت داوران از سید محمد خالقی برای کارگردانی نمایش «ویز و نویز» از یاسوج تقدیر کرد و حسن ذاکری و داوود پارسا از میناب برای نمایش «رمان سمپاشی» در جایگاه اول قرار گرفتند.

وی افزود: رتبه دوم این بخش به سعید خیرالهی از ایلام برای نمایش «سوز کمانچه در عصر یخبندان» رسید و بهداد بلیغ از تهران نیز با نمایش «این همه آدم شبیه من» در جایگاه نخست قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از معرفی نمایش برگزیده «رمان سمپاشی» از میناب به دبیرخانه جشنواره بین المللی  تئاتر فجر خبر داد.

Let’s block ads! (Why?)

گرد آوری : مجله فیلم

تئاتر ایرانی – ساعت چند – دانلود تئاتر – برنامه تئاتر – اخبار تئاتر – بلیط تئاتر – محل تئاتر

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.