نیو فان | دانلود فیلم

اعلام زمان مجمع عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


به گزارش مجله فیلم

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع عمومی کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران به منظور انتخابات نهمین دوره انتخابات هیات مدیره این کانون ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۶ در تالار اجتماعات خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود.

بهزاد صدیقی نایب رییس کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران، ضمن بیان این مطلب گفت: در این مجمع ابتدا گزارش هیات مدیره و سپس گزارش بازرس کانون ارایه می‌شود و پس از آن نامزدهای نهمین دوره انتخابات هیات مدیره به ارایه برنامه های آتی خود برای حضور در هیات مدیره جدید خواهند پرداخت.

نایب رییس کانون نمایشنامه‌ نویسان ‌خانه‌ تئاتر ایران اضافه‌ کرد: اعضای پیوسته این کانون می‌توانند برای نامزدی در نهمین دوره انتخابات هیات مدیره کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر تا تاریخ ۲۸ بهمن ماه نامزدی خود را به صورت مکتوب اعلام کنند و به دفتر خانه تئاتر تحویل دهند.

وی در پایان از همه‌ اعضای کانون نمایشنامه‌نویسان خانه تئاتر ایران دعوت کرد با حضور فعالانه‌ خود در این مجمع، رونق بخش این دوره از انتخابات هیات مدیره کانون باشند.

اعضای کانون نمایشنامه‌نویسان خانه‌ تئاتر ایران با در دست داشتن کارت عضویت معتبر می‌توانند در این مجمع شرکت کنند و اعضایی که امکان حضور در این مجمع را ندارند می توانند به عضو دیگر این کانون وکالت نامه خود را ارایه دهند.

هم اکنون محمد امیریاراحمدی، بهزاد صدیقی، سلما سلامتی، جواد عاطفه و اصغر نوری اعضای هیات مدیره و رحیم رشیدی تبار، بازرس این کانون هستند که در زمستان سال ۹۴ طی برگزاری مجمع عمومی انتخاب شدند.

Let’s block ads! (Why?)

گرد آوری : مجله فیلم

تئاتر ایرانی – ساعت چند – دانلود تئاتر – برنامه تئاتر – اخبار تئاتر – بلیط تئاتر – محل تئاتر

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.