نیو فان | دانلود فیلم

انتشار فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


به گزارش مجله فیلم

انتشار فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فراخوان هفدهمین جشنواره بین‌المللی تهران-مبارک که در بخش‌های صحنه‌ای، عروسکی ایران، عروسکی ملل، فضای باز، تجربه و … برگزار می‌شود، منتشر شد.

مرضیه برومند، دبیر جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک در مقدمه فراخوان این جشنواره آورده است: «يك دنيا حرف خوب براى گفتن داريم، مي‌خواهيم از عشق بگوييم، از نيكى و زيبايى، از صلح و آرامش و امنيت و آزادى براى همه انسانها، مي‌خواهيم از اميد بگوييم و از شادى و از آسمانى آبى براى كودكان سراسر جهان. باز مي‌خواهيم گرد هم بياييم و به يارى عروسكها روياها و آرزوهايمان از جهان هستى را در قالب نمايش با يكديگر سهيم شويم، هفدهمين جشنواره بين‌المللى نمايش عروسكى تهران – مبارك، بر همه شما فرزندان خوبم مبارك باشد.»

دوره هفدهم جشنواره عروسکی با رویکرد توجه به عنصر نوآوری و شگفتی به عنوان ویژگی نمایش عروسکی، توجه به مخاطب به عنوان یکی از ارکان اصلی هنر نمایش و توجه ويژه به ساختار درست و منسجم و وجوه دراماتيك نمايشنامه برگزار خواهد شد.

این جشنواره شامل بخش‌های نمایش صحنه‌ای، نمایش عروسکی ایران در دو شاخه ویژه مخاطبان بزرگسال و ویژه مخاطب کودک، نوجوان و خانواده، بخش نمایش عروسکی ملل، نمایش عروسکی فضای باز، تجربه (نوآوری و تفاوت)، نمایشگاه عروسک، پژوهش و آموزش خواهد بود.

مطابق فراخوان هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسکی تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند تا طرح و ایده یا نمایشنامه همچنین طرح عروسک‌ها و اسکیس صحنه خود را به همراه فرم تکمیل شده تقاضای حضور در بخش صحنه‌ای به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

اعلام نتایج این بخش ۲۵ بهمن خواهد بود و ارزیابی اولیه آثار این بخش ۱۵ اردیبهشت ۹۷ انجام می‌شود.

مهلت ارسال طرح و ایده به بخش عروسکی فضای باز ۱۵ اسفند و مهلت ارسال طرح و ایده برای بخش تجربه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ اعلام شده است.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک از یکم تا هفتم شهریور ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۴

گرد آوری : مجله فیلم

تئاتر ایرانی – ساعت چند – دانلود تئاتر – برنامه تئاتر – اخبار تئاتر – بلیط تئاتر – محل تئاتر

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.