نیو فان | دانلود فیلم

تاریخ شروع اکران ریبوت فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اعلام شد! - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


کمپانی Lionsgate Summit Entertainment ساعتی پیش به طور رسمی اعلام کرد که نسخه جدید فیلم سینمایی Hellboy قرار است در اولین روزهای سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد. مدتها قبل شایعه ها گفته بـودند که این فیلم در ژانویه ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد، اما حالـا طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر تاریخ شروع اکران نسخه بازآفرینی Hellboy به طور رسمی اعلـام شده است؛ این فیلم از تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد.

در فیلم سینمایی Hellboy 2019 شاهد حضور ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ (ﭼﯿﺰﻫﺎﯼ ﻋﺠﯿﺐ و ﺟﻮﺧﻪٔ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ) در نقش اصلی فیلم، ﺍَﻧِﻨﮓ ﺁﻥ ﺭﺍﻣﺎ معروف به پسر جهنمی خواهیم بود. از ستارگان فرعی می توانیم به ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﺷﯿﻦ (American Gods) در نقش Trevor Bruttenholm معروف به پروفسور بروم و ﻣﯿﻼ ﯾﻮﻭﯾﭻ (Resident Evil) اشاره کنیم. ﺳﺎﺷﺎ ﻟﯿﻦ (American Honey)، ﭘﻨﻠﻮﭘﻪ ﻣﯿﭽﻞ (The Vampire Diaries)، ﺩﻧﯿﻞ ﺩﺍﯼ ﮐﯿﻢ (Hawaii Five-0)، ﺳﻮﻓﯽ ﺍﻭﮐﻮﻧﺪﻭ (After Earth)، ﺍﻟﯿﺴﺘﺮ ﭘﯿﺘﺮﯼ (Rogue One: A Star Wars Story) و ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﯿﺴﻮﻥ (Logan Lucky) نیز از دیگر ستاره های فیلم جدید هستند.

ﻧﯿﻞ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ (Game of Thrones) کسی است که بر روی صندلی کارگردانی این فیلم می نشیند، و فیلم جدید را بر اساس یک ﻓﯿﻠﻢنامه از خالق پسر جهنمی، ﻣﺎﯾﮏ ﻣﯿﮕﻨﻮﻻ که با همکاری ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺎﺯﺑﯽ و ﮐﺮﯾﺴﺘﻔﺮ ﮔﻠﺪﻥ آن را نوشته است کارگردانی می کنـد. طبق گزارش تازه منتشر شده، تولید فیلم از ماه سپتامبر آغاز شده و انتظار داریم که خیلی زود خبرهایی که از پایان ﻓﯿﻠﻢبرداری و آغاز فاز پس-تولید آن بشنویم — و همچنین اطلاعات بیشتر. بعلاوه اینکه اولین مرتبه در ماه سپتامبر شنیده شد اکران Hellboy قرار است از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شود اما همان زمان استودیو به سرعت گزارش ها را رد کرد و ادعا نمود که هنوز در حال کار بر روی یک تاریخ شروع اکران مناسب هستند که ظاهرا اینطور نبوده است!

ادامه گزارش در حال نگارش است …

نوشته تاریخ شروع اکران ریبوت فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اعلام شد! اولین بار در مغناطیس نیوز – اخبار فیلم و سریال پدیدار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.