نیو فان | دانلود فیلم

تشعشعات وای فای و موبایل، خطر سقط جنین را تا 50 درصد افزایش می دهند - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
  • تاریخ : ۲۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 45 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای تشعشعات وای فای و موبایل، خطر سقط جنین را تا ۵۰ درصد افزایش می دهند بسته هستند

بنابر تحقیقاتی تازه، وای فای و موبایل ها می توانند خطر سقط جنین زنان باردار را تا 50 درصد افزایش دهند. تا به امروز در برخی تحقیقات اثبات شده که تشعشعات غیر یونیزان میدان مغناطیسی که توسط خطوط برق و دکل های مخابراتی ساطع می شوند می توانند برای بدن استرس زا باشند و آسیب های ژنتیکی به بار می آورند که به سقط جنین زنان باردار منجر خواهد شد.

حالا محققان آمریکایی می گویند زنانی که در معرض سطوح بالایی از تشعشعات میدان مغناطیسی قرار دارند، تا 48 درصد بیشتر از زنانی که در معرض کمترین مقدار هستند فرزند خود را از دست خواهند داد. تشعشعات میدان مغناطیسی که تقریباً هرکسی در معرض آن قرار دارد، پیشتر به عنوان یکی از عوامل سرطان زا شناخته شده بود و سازمان بهداشت جهانی از محققان خواست تا به بررسی تاثیرات آن روی حاملگی بپردازند.

برای دستیابی به نتایج این تحقیق، محققان Kaiser Permanente در کالیفرنیا از 913 زن باردار کمک گرفتند که همگی در مراحل نخست حاملگی به سر می بردند و برخی، پیشتر تجربه سقط جنین را پشت سر گذاشته بودند. تمام مشارکت کنندگان، سنجشگر EMDEX Lite را به خود متصل کردند که میزان تشعشات میدان مغناطیسی را در یک روز معمولی اندازه گیری کرد.

با بررسی نتایج نهایی به دست آمده از میزان تشعشعاتی که هر شخص باردار طی دوران حاملگی خود در معرض آن بود، مشخص شد زنانی که بیشتر در معرض میدان مغناطیسی قرار دارند، تا 48 درصد ریسک سقط جنین بیشتر نسبت به افرادی که در معرض کمترین مقدار تشعشع هستند دارند. سرپرست این تحقیقات می گوید که نتایج به دست آمده نشان می دهد تشعشعات غیر یونیزان میدان مغناطیسی، می تواند تاثیرات بیولوژیکی شدیدی برای سلامت انسان بگذارد.

The post تشعشعات وای فای و موبایل، خطر سقط جنین را تا 50 درصد افزایش می دهند appeared first on دیجیاتو.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.