نیو فان | دانلود فیلم

خیمه دولتی ها سنگین تر می شود - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


اپراتور دولتی همراه اول سال گذشته با انتشار اطلاعیه ای نشان داد که عزمش را جزم کرده است تا همانند دو اپراتور رقیب شبه دولتی، استریم ویدیو راه بیاندازد و حالا که دور دور عکس یادگاری گرفتن بزرگ سرمایه داران با فناوری vod است، چیزی از رقبا کم نیاورد. اول قرار بود تابلوی «اول مارکت» بر سر در این دکه و دکان جدید نصب شود تا اینکه امسال نام با «رسانه اول» برای سامانه ویدیوی درخواستی برگزیده شد.

در ادامه همین تلاش ها «رسانه اول» با ارسال پیامکی به همه مشترکان همراه اول، وعده داده است که در صورت عضویت در این سامانه و تماشای رایگان فیلم وسریال های بارگذاری شده، بین کاربران قرعه کشی صورت می گیرد و خوش شانس ها برنده خودروهای لوکس خواهند شد. به این ترتیب برگ بنده این سرویس جدید در قیاس با چهار پنج سرویس فعال دیگر، همین خودروهای اهدایی خواهد بود که البته خبر از چپ پر این شرکت برای جذب مشتری می دهد.

ورود سرمایه گذاران و شرکت های دولتی در عرصه های مختلف، چیز تازه ای نیست و ظاهراً اراده ای هم برای وانهادن فضا به نفع بخش خصوصی وجود ندارد. به همین خاطر بعید نیست که در شرایط پیش رو، فضا برای تنفس اندک شرکت های خصوصی تنگ تر از گذشته گردد و این عده قافیه را به رقبایی که با در اختیارداشتن انحصارات، دغدغه تامین و بازگشت سرمایه را ندارند، ببازند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.