نیو فان | دانلود فیلم

دانلود Jurassic World 2015 فیلم ماجرایی تخیلی جهان ژوراسیک - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
--


Jurassic World 2015

 

فیلم جهان ژوراسیک Jurassic World 2015 یک فیلم ماجراجویی علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۵ ، اولین فیلم در دنباله سه گانه و قسمت چهارم مجموعه ی پارک ژوراسیک است. این فیلم توسط کالین تریوورو کارگردانی و با کمک خود او نوشته است. فرانک مارشال و پاتریک کرولی تولید این فیلم را به عهده داشتند و ستارگانی چون کریس پرات و بریس دالاس هوارد در آن ایفای نقش می کنند.

در فیلم جهان ژوراسیک Jurassic World 2015 حدود ۲۲ سال پس از وقایع پارک ژوراسیک، پناهگاه لوکس جهان ژوراسیک واقع در ساحل کاستاریکا، زیستگاهی را برای مجموعه ای از دایناسورهای تحت کنترل با علم ژنتیک فراهم می آورد، از جمله ایندومینس رکس بدطینت و باهوش. هنگامی که موجودی عظیم فرار می کند، این مجموعه متوجه یک واکنش زنجیره ای می شود که باعث می شود دیگر دایناسورها دچار جنون شوند. حالا این به کارشناس سابق نظامی و متخصص حیوانات (کریس پرات) بستگی دارد تا از مهارت های ویژه خود برای نجات دو برادر جوان و بقیه گردشگران از یک حمله همه جانبه ماقبل تاریخ، استفاده کند.

اگر از علاقه مندان این سبک فیلم های ماجراجویانه هستید به شما پیشنهاد می کنیم این فیلم علمی تخیلی را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۲۰۱۵ ژوئن ۹ (هالیوود)
کارگردان: کالین ترورورو
باکس آفیس: ۱،۶۷۲ میلیارد دلار
انتشار اولیه دی وی دی: ۲۰۱۵ اکتبر ۲۰ (ایالات متحده آمریکا)

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.