نیو فان | دانلود فیلم

دانلود Packt Advanced JQuery 3 آموزش پیشرفته جی کوئری 3 - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


جی کوئری 3

آموزش پیشرفته جی کوئری ۳ Packt Advanced JQuery 3 یک آموزش راحت و ساده در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است در واقع جی کوئری ۳ یک کتابخانه یا چارچوب کاری برای زبان برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده جاوا اسکریپت JavaScript framework می باشد و هدف اصلی آن فراهم آوردن زمینه ی استفاده ی آسان از زبان نام برده در برنامه نویسی تحت وب می باشد. jQuery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است. از آن جایی که کتابخانه ی JQuery بسیاری از امکانات و عملیات قابل اجرا توسط زبان جاوا اسکریپت را گرفته و در قالب یک سری تابع می گنجاند که می توانید به راحتی هر چه تمام تر فراخوانی و اجرا کنید یعنی با کم ترین میزان کد نویسی بیشترین عملیات ممکن را اجرا کنید.

اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید و می خواهید برنامه های کاربردی وب برایتان کارآمد باشد و با استفاده از AJAX یکپارچه سازی را برای شما انجام دهد این دوره مناسب شماست. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید جی کوئری ۳ را به صفحات وب خود ادغام کنید، از پیچیدگی جاوا اسکریپت جلوگیری کنید و جلوه های انیمیشن را برای برنامه های وب خود ایجاد کنید و در آخر یک برنامه بی عیب و نقص ایجاد کنید.

یکی از کاربرد های مهم JQuery داشتن دستورات بسیار ساده و قابل درک در زمینه بکار گیری تکنولوژی ای جکس می باشد به طوری که می توانید یک طراحی سایت را با کمک JQuery به صورت فول ای جکس طراحی کنید. آدام بودوچ نویسنده ی این دوره ی ارزشمند در دهه های اخیر به توسعه گسترده ی جاوا اسکریپت مشغول بوده است و تجربه ی عملی با سیستم های نرم افزاری در دنیای واقعی و چالش های مقابله با آن را دارد.

سرفصل های دوره آموزشی :

۱-استفاده از پلاگین ها
۲- توسعه پلاگین ها
۳- انتخاب های پیشرفته و تراورس
۴- رویدادهای پیشرفته
۵- افکت های پیشرفته
۶- دستکاری DOM پیشرفته
۷- ایجکس پیشرفته

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.