نیو فان | دانلود فیلم

دانلود Packt Information Gathering with Kali Linux آموزش جمع آوری اطلاعات با کالی لینوکس - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
--


آموزش جمع آوری اطلاعاتآموزش جمع آوری اطلاعات با کالی لینوکس Packt Information Gathering with Kali Linux یک آموزش کامل و جامع در زمینه ی آموزش سیستم عامل است. لینوکس کالی یک توزیع لینوکس است که برای داد رسی های دیجیتالی، آزمایش نفوذ و ممیزی امنیتی طراحی شده است و جانشین BackTrack است که محبوب ترین تست نفوذ در جهان محسوب می شود. لینوکس Kali شامل بسیاری از ابزار های شناخته شده امنیتی است و این دوره به شما در مورد ابزار ها و استفاده از آن ها آموزش خواهد داد.

دوره آموزش جمع آوری اطلاعات با کالی لینوکس Packt Information Gathering with Kali Linux نه تنها به شما نشان می دهد که چگونه لینوکس کالی را نصب کنید، بلکه چگونگی برنامه ریزی دقیق نصب و انتخاب بهترین سخت افزار را به شما آموزش می دهد. در این قسمت ما به شما نحوه ی جمع آوری اطلاعات با استفاده از ابزار موجود در لینوکس کالی را نشان خواهیم داد. در دوره آموزش جمع آوری اطلاعات ابزار هایی استفاده می شود که به شما نشان می دهد چگونه می توانید اطلاعاتی در مورد یک هدف از جمله برنامه های کاربردی وب ، اسناد ، متادیتا و دیگر ابزار های محبوب و قدرتمند همراه با توزیع را بدست آورید.

همچنین این دوره به شما کمک می کند که لینوکس کالی را برای به دست آوردن نتایج بهینه و نیاز های خاص خود برنامه ریزی کنید. این توزیع به پشتوانه ی Debian منتشر شده و حتی از روی usb فلش هم قابل اجراست . با Kali Linux شما می توانید به انواع شبکه ها، وب سایت ها، تلفن های همراه، تلبت ها و… به راحتی نفوذ کنید و از هک کردن لذت ببرید.

سر فصل های آموزشی :

  1. گزینه های سخت افزاری و پیکربندی پس از نصب
  2. پیکربندی گزینه ها و وظایف، بررسی DNS و وب سایت های اثر انگشت
  3. استخراج اطلاعات ارزشمند از خدمات سیستم مشترک
  4. شناسایی سرور های وب و استخراج اطلاعات میزبان
  5. کار با Automater برای جمع آوری متا دیتا

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.