نیو فان | دانلود فیلم

دانلود Packt Machine Learning Classification Algorithms using MATLAB آموزش الگوریتم های طبقه بندی یادگیری ماشین با متلب - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


الگوریتم های طبقه بندی

 

آموزش الگوریتم های طبقه بندی یادگیری ماشین با متلب Packt Machine Learning Classification Algorithms using MATLAB  یک آموزش جامع در زمینه مهندسی است. به عنوان یکی از شاخه‌ های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی، یادگیری ماشین به تنظیم و اکتشاف شیوه‌ ها و الگوریتم‌ هایی می‌ پردازد که بر اساس آن ها رایانه‌ ها و سامانه‌ ها توانایی یادگیری را پیدا می‌ کنند. به طور کلی به مسئله هایی که ستون آخر را داشته باشند مسائل طبقه بندی یا Classification گفته می شود.

هدف یادگیری ماشین این است که کامپیوتر بتواند به تدریج و با افزایش داده‌ ها کارایی بهتری در انجام وظیفه مورد نظر پیدا کند. گستره این وظیفه می‌ تواند از تشخیص خودکار چهره با دیدن چند نمونه از چهره مورد نظر تا فراگیری شیوه گام‌ برداری روبات‌ های دوپا با دریافت سیگنال پاداش و تنبیه باشد همچنین یادگیری ماشین کمک فراوانی به صرفه جویی در هزینه‌ های عملیاتی و بهبود سرعت عمل تجزیه و تحلیل داده‌ ها می‌کند.

این دسته از مسائل به یاگیری با ناظر Supervised Learning نیز معروف هستند چون در واقع یک ناظر وجود دارد که ستون آخر را برای ما پر کند. الگوریتم های یادگیری ماشین و داده کاوی که کار طبقه بندی را انجام می دهند می توانند جدول یا ماتریس را به عنوان ورودی قبول کنند و از این ماتریس و ویژگی های آن، طبقه یا Class موجود را یاد بگیرند. در دوره آموزشی Packt Machine Learning Classification Algorithms using MATLAB با الگوریتم های طبقه بندی یادگیری ماشین و پیاده سازی آن ها با متلب آشنا می شوید.

سر فصل های آموزشی :

بخش ۱: مدرس و مقدمه درس
بخش ۲: MATLAB Crash Course
بخش ۳: جمع آوری و وارد کردن مجموعه داده ها
بخش ۴: K نزدیک ترین همسایه
بخش ۵: Bayes نایاب
بخش ۶: درختان تصمیم گیری
بخش ۷: تحلیل تشخیصی
بخش ۸: پشتیبانی از ماشین های بردار
بخش ۹: خطا در اصلاح کدهای خروجی
بخش ۱۰: طبقه بندی با مجموعه ها
بخش ۱۱: روش های اعتبار سنجی
بخش ۱۲: ارزیابی عملکرد

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.