نیو فان | دانلود فیلم

دانلود The Complete JavaScript Course - Beginner to Professional آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته جاوا اسکریپت - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


JavaScript Course

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته جاوا اسکریپت The Complete JavaScript Course – Beginner to Professional یک آموزش کامل و قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است. جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیا که توسط نت اسکیپ تولید شده است. علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریپت با زبان جاوا ارتباطی ندارد. یادگیری اسکریپت به شما مفاهیم اساسی در برنامه نویسی را می دهد که شامل انواع توابع، حلقه ها، کنترل جریان و … است که از زمان نت اسکیپ بروی مرورگر ها وجود دارد. جاوا اسکریپت یکی از ۳ زبان همه ی توسعه دهندگان وب را باید یاد بگیرند: ۱٫ اچ تی ام ال برای تعریف محتوای صفحات وب ۲٫ سی اس اس برای مشخص کردن طرح صفحات وب ۳٫ جاوا اسکریپت برنامه رفتار صفحات وب.

از آن جایی که صفحات وب بهتر است به صورت دینامیک و متحرک باشند طراحان نیز خواستار ارتباط بین بینندگان سایت و صاحبان آن شده اند در نتیجه استفاده از دستورات HTML به تنهایی نیاز آن ها را برطرف نکرد و سپس شرکت Netscape برای ایجاد و کنترل ارتباط بین صاحبان سایت و بینندگان آن در صفحات وب از JavaScript کمک گرفت. این دوره شما همه چیز هایی که نیاز دارید تا یک توسعه دهنده ی حرفه ای جاوا اسکریپت شوید فراهم شده است. با بیش از ۳۳ ساعت آموزش، آزمون ها و چالش ها، این جامع ترین دوره ی جاوا اسکریپت موجود در Udemy است.

توجه داشته باشید که استفاده از JavaScript در صفحات Web نیازی به نوشتن اسکریپت ها نداشته و می توانید اسکریپت های موجود در شبکه اینترنت را کپی و در مکان مورد نظر با ایجاد تغییرات مورد نیاز استفاده کنید.

سر فصل های آموزشی JavaScript Course :

۱- شروع به کار با جاوا اسکریپت
۲- جاوا اسکریپت
۳- ارزش چندگانه جاوا اسکریپت
۴- مبانی اسناد شیء
۵- اظهارات منطق جاوا اسکریپت
۶- حلقه جاوا اسکریپت
۷- توابع جاوا اسکریپت
۸- محتوای تعاملی جاوا اسکریپت DOM و بیشتر
۹- وب پویای جاوا اسکریپت با DOM
۱۰- ساخته شده در جاوا اسکریپت
۱۱- جاوا اسکریپت متوسط
۱۲- HTML5 و جاوا اسکریپت
۱۳- JSON و AJAX جاوا اسکریپت
۱۴- ECMAScript
۱۵- جاوا اسکریپت
۱۶- مراحل بعدی JavaScript

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.