نیو فان | دانلود فیلم

دانلود Udemy Beginner API development in Node, Express, ES6, & MongoDB آموزش مقدماتی توسعه ای پی آی با نود، اکسپرس، ای اس 6 و مانگو دی بی - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


توسعه ای پی آی

آموزش مقدماتی توسعه ای پی آی با نود، اکسپرس، ای اس ۶ و مانگو دی بی Udemy Beginner API development in Node, Express, ES6, & MongoDB یک آموزش کاملاً کاربردی و قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی است. Node.js یک اجرای جاوا اسکریپت است که از یک مدل I / O غیر بلوک استفاده می کند که باعث می شود که آن سبک، کارآمد و بسیار محبوب در میان توسعه دهندگان جاوا اسکریپت باشد همچنین او نیاز به نوشتن کد سرور دارد و در حال حاضر از Node.js برای ارائه راه حل های سریع، مقیاس پذیر و قابل اطمینان استفاده می کنند.

این امر برای اجرای برنامه‌های مبتنی بر داده که به صورت بلادرنگ (Real-Time) بر روی سرور های نا متمرکز استفاده می‌شوند بسیار مناسب است. MongoDB را می‌توان یکی از پرمخاطب‌ ترین پایگاه‌ های داده‌ موجود در جمع اعضای خانواده NoSQL‌ دانست که بنابر برخی آمار های جمع‌آوری شده لقب پرمخاطب‌ ترین را نیز به‌ خود اختصاص داده است. این پایگاه داده‌ یک مدل منعطف، پویا و سندگرا را ارائه می‌کند که ساختاری با خروجی بسیار بالا و قابلیت مقیاس‌ پذیری آسان را دارا است که در پروژه‌ ها و سیستم‌ های کلان داده یا همان Big Data به‌ شدت مورد نیاز است.

Node.js هم محیط یا Platform های برنامه‌ نویسی تحت سرور است که بر پایه‌ ی موتور جاوا اسکریپت V8 گوگل کروم توسعه پیدا کرده است. در دوره آموزش مقدماتی توسعه ای پی آی با نود، اکسپرس، ای اس ۶ و مانگو دی بی Udemy Beginner API development in Node, Express, ES6, & MongoDB با استفاده از ابزارهای نود، اکسپرس، ای اس ۶ و مانگو دی بی به توسعه انواع ای پی آی می پردازیم.

سرفصل های آموزشی:

۱- معرفی برنامه API
۲- راه اندازی برای نود، مانگو دی بی، Postman و دیگر ابزار API
۳- سلام API
۴- مبانی جاوا اسکریپت
۵- ایجاد API REST ما
۶- تأیید هویت و امنیت
۷- استفاده از API Node ما در یک سرور Live
۸- ایجاد برنامه iOS برای استفاده از API Node REST
۹- ایجاد یک برنامه Android برای استفاده از API Node REST

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.