نیو فان | دانلود فیلم

دشمن از رسانه ملی عصبانی است + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


به گزارش مجله فیلم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سیدامیرحسین قاضیزاده هاشمی افزود: مسئولان در این زمینه زحمات زیادی کشیدند و نمایندگان نیز وظیفه خودشان دانستند از زحمات این عزیزان ازجمله مسئولان صداوسیما قدردانی کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در فتنه اخیر، صداوسیما متحمل فشار زیادی شد و نقش موثری هم بازی کرد، گفت: عملکرد رسانه ملی، دشمنان انقلاب را عصبانی کرد و بر همین اساس پیشنهاد تحریم صداوسیما را در دستور کار خود قرار دادند. این موضوع نشاندهنده این است که صداوسیما بنا به زعم دشمنان خارجی ما، خوب و موثر عمل کرده است و این عملکرد آنقدر چشمگیر بود که آنها با این همه شبکه ماهوارهای و فضای مجازی، در فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ایران شکست خوردند و تحریم صداوسیما را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به قدردانی نمایندگان مجلس از عملکرد رسانه ملی و همچنین نیروهای انتظامی و امنیتی برای برقراری نظم و امنیت در کشور گفت: برنامهریزی گسترده رسانه ملی در کنار تلاشهای نیروهای امنیتی، پروژه اغتشاش آفرینی ضدانقلاب و دشمنان نظام جمهوری اسلامی را با شکست روبهرو کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با بیان این که برخی از نمایندگان حاضر در جلسه معتقد بودند ای کاش صداوسیما در همان ساعتهای اولیه فتنه، وارد صحنه میشد تا اثرگذاریاش بیشتر باشد، افزود: برخی نمایندگان نیز حرفهای غیرمستدلی میزدند و متاسفانه گاهی اوقات شاهد این هستیم که افراد به جای این که به تقصیرات و نقشی که در مقدمه چینی بعضی از مشکلات دارند توجه کنند، ضعف خودشان را به دیگران نسبت میدهند و از آنها هزینه میکنند.

گرد آوری : مجله فیلم

سریال ایرانی – ساعت چند – دانلود سریال – برنامه تلویزیونی – اخبار صدا و سیما

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.