نیو فان | دانلود فیلم

رابرت دنیرو فردی با بهره هوشی بسیار پایین است! - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


دونالد ترامپ: رابرت دنیرو فردی با بهره هوشی بسیار پایین است!

رییس جمهور امریکا در واکنش به فحاشی رابرت دنیرو در مراسم اهدای جوایز تونی ۲۰۱۸ که یک‌شنبه شب برگزار شد، طبق معمول از توییتر به عنوان تریبونی به منظور حمله به ستاره هالیوود استفاده کرد.

دونالد ترامپ: رابرت دنیرو فردی با بهره هوشی بسیار پایین است!

رییس جمهور امریکا در واکنش به فحاشی رابرت دنیرو در مراسم اهدای جوایز تونی ۲۰۱۸ که یک‌شنبه شب برگزار شد، طبق معمول از توییتر به عنوان تریبونی به منظور حمله به ستاره هالیوود استفاده کرد. دونالد ترامپ در توییت اخیرش، بهره هوشی ستاره فیلم «گاو خشمگین» را زیر سوال برده است. ترامپ نوشته:

 

«رابرت دنیرو فردی با بهره هوشی بسیار پایین است که در فیلم‌های سینمایی مشت‌زن‌های واقعی کلی مشت نثارش کرده‌اند. شب گذشته که دیدمش حقیقتا ایمان آوردم که احتمالا ضربه مغزی شده است.»

 

اما واکنش توییتری ترامپ به همین‌جا ختم نشد و رییس جمهور امریکا در ادامه رشته توییت‌هایش نوشت: «حدس می‌زنم چیزی از اقتصاد سرش نمی‌شود و نمی‌داند که نرخ بیکاری به کم‌ترین میزان ممکن در تاریخ امریکا رسیده و بسیاری از شرکت‌ها به سمت کشورمان سرازیر شده‌اند.» ترامپ رشته توییت‌هایش را با این جمله تاکیدی به پایان برده است:

«از خواب بیدار شو مشت خورده!»

دنیرو حتی پیش از پیروزی ترامپ در انتخابات اخیر ریاست جمهوری امریکا بارها و بارها مخالفتش را با او اعلام کرده بود. بازیگر برنده اسکار پیش از اعلام نام برنده جایزه تونی سخنانش را با فحاشی به ترامپ آغاز کرد. دنیرو تاکید کرد دیگر «مرگ بر ترامپ» جوابگو نیست و در ادامه با استفاده از لفظی رکیک به رییس جمهور امریکا حمله کرد.

شبکه تلویزیونی سی بی اس که پخش زنده مراسم را با ده ثانیه تاخیر بر عهده داشت، از طریق قطع صدای برنامه فحاشی دنیرو به ترامپ را سانسور کرد. صدای این برنامه زنده از جایی دوباره پخش شد که حضار برای تشویق ستاره هالیوود از جا برخاستند.

دونالد ترامپ: رابرت دنیرو فردی با بهره هوشی بسیار پایین است!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.