نیو فان | دانلود فیلم

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس) - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
  • تاریخ : ۱۱ام اسفند ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 20 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس) بسته هستند

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

این دو هوو در کنار هم به خوشی و شادی زندگی میکنند! باورش شاید برای همه عجیب باشد اما واقعیت دارد ! به گزارش ایران ناز دو زن که هووی هم هستند با شوهرشان در یک خانه عاشقانه زندگی میکنند و باهم  مشکلی ندارند . این در حالیست که همسر اول مرد فوت کرده است و قبل از فوتش با دو هووی دیگرش در همین خانه ساکن بود .

 

هيچ زني حاضر به زندگي در خانه و يا حتي شهر محل زندگي هووي خود نيست اما مرد دو زنه جوان با 2 همسر جوان و 9 فرزندش به خوبي در يک خانه زندگي مي کنند، مطمئنا دو زن او عجيب ترين هووهاي دنيا هستند.

 

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

زندگي رومانتيک مرد جوان با 2 همسرش در يک خانه

 

زندگي مرداني که صاحب چند همسر هستند مشکلاتي دارد که به عقيده ي برخي حل نشدني است چرا که جنگ هووها هميشه بوده و هست پس تا زماني که هووي وجود داشته باشد مرد خانه رنگ آرامش به خود نخواهد ديد اما هميشه اين طور نيست و گاها استثنا هم وجود دارد و اين در مورد زندگي مرد جوان تايلندي ثابت شده است ، مردي که 3 زن داشته و زندگي رويايي مشترک خود را ادامه مي داد.

 

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

 داستان اين زندگي مشترک عجيب زماين آغاز شد که “واريسيا” 32 ساله عکسي از خودش در کنار همسر و هووي خود در فضاي مجازي منتشر کرد ، تصويري که براي همه سوال برانگيز بود ؛ چطور دو هوو مي توانند اينقدر با هم صميمي باشند و زندگي خوبي بسازند ؟ برخي مي گفتند که آنها شايد خواهر هستند براي همين مي توانند زندگي با همسر مشترک را تحمل کنند اما اين ماجرا صحت نداشت و اين دو هوو هيچ نسبتي با هم نداشتند.

 

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

“تريو” شوهر اين دو زن که زن سوم خود را به تازگي از دست داده است با سياست خود توانسته رضايت هر دو همسرش را جلب کند و جوري رفتار کرده است که آنها به راحتي کنار هم زندگي مي کنند. حاصل ازدواج هاي او 9 فرزند است که بدون توجه به متفاوت بودن مادرانشان مثل خواهر و برادرهاي واقعي کنار هم زندگي مي کنند. واقعي بودن زندگي کاملا در آرامش اين مرد دو زنه با حضور آنها در يک برنامه تلويزيوني ثابت شد.

 

زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس)

 

 

The post زندگی عجیب دو هوو با شوهرشان در یک خانه (عکس) appeared first on ایران ناز.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.