نیو فان | دانلود فیلم

پس از ۳ سال کارگردانی تئاتر می کنم/ قصه عشق دختر عرب + جزئیات - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


به گزارش مجله فیلم

احمد ایرانی خواه درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر در سال جاری به خبرنگار مهر گفت: قرار است بعد از ۳ سال وقفه ای که در کارگردانی تئاتر داشتم، نمایش «کارد، ترنج، زولیخا» را که نوشته ملیحه مرادی جعفری است از ۱۷ بهمن در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرم.

وی درباره موضوع این اثر نمایشی توضیح داد: «کارد، ترنج، زولیخا» موضوع عشقی و عرفانی دارد و داستان عاشق شدن دختری عرب به پزشکی را روایت می کند که به دلیل تفاوت دین نمی توانند با هم ازدواج کنند.

ایرانی خواه درباره گروه بازیگری و عوامل «کارد، ترنج، زولیخا» افزود: هدی نوری زاده، امین اکبر نسب، میثم جهانگیری و علی آسترکی بازیگران و امیر رضازاده طراح صحنه، نسیم ملکی طراح لباس، حامد نصرآبادیا طراح فیگور، حسین صالحیان طراح گریم و اشکان بهرامی آهنگساز این اثر هستند.

این کارگردان تئاتر با بیان اینکه تمرین این اثر نمایشی ۵ ماه به طول انجامید و روزانه ۶ ساعت بود، اظهار کرد: قرار است همه هزینه های تولید و اجرای «کارد، ترنج، زولیخا» از طریق فروش گیشه تأمین شود البته اداره کل هنرهای نمایشی نیز کمک هزینه ای را برای ما در نظر گرفته است.

وی که به عنوان بازیگر تئاتر نیز فعالیت می کند، درباره چرایی بازی نکردن خود در این نمایش، یادآور شد: این نمایش کار بسیار سنگینی است؛ چه از لحاظ محتوا و چه اداره کردن تمام دوستان در حال بازی. اگر در «کارد، ترنج، زولیخا» بازی می کردم، خود به خود کار لطمه می دید. این نمایش، اجرای یک تراژدی مردن است و کار دشواری است.

Let’s block ads! (Why?)

گرد آوری : مجله فیلم

تئاتر ایرانی – ساعت چند – دانلود تئاتر – برنامه تئاتر – اخبار تئاتر – بلیط تئاتر – محل تئاتر

فیلمایرانلایف استایلویدئوحسابداریزیرمیزیخبرتسمه

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.