نیو فان | دانلود فیلم

کمپانی های بریتانیایی و انباشت بیت کوین برای پرداخت به هکرهای باج خواه - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات
  • تاریخ : ۲۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 30 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای کمپانی های بریتانیایی و انباشت بیت کوین برای پرداخت به هکرهای باج خواه بسته هستند

به نظر می رسد که صاحبان کار و تجارت، در حال جمع آوری و انباشت بیت کوین هستند تا در صورت حملات سایبری شبیه به WannaCry، قادر به پرداخت باج درخواستی هکرها باشند. با افزایش چنین حملاتی، مدیران کمپانی های گوناگون از بروز حملات سایبری به سرورهای خود ابراز نگرانی کرده اند و اعتراف می کنند که رخنه اطلاعات مشتریان، می تواند اعتبار آنها را خدشه دار کند.

پاول تیلور، یکی از تخصصین حوزه امنیت می گوید که کمپانی ها بدون شک در حال جمع آوری بیت کوین هستند تا برای پرداخت باج هکرها آماده باشند. وی می گوید باج افزارهای به قدری مرسوم شده اند که کمپانی ها از کارمندان شان می خواهند کیف پول هایی دیجیتالی را آماده کرده و دائماً قیمت ارز رمزپایه بیت کوین را تحت نظر داشته باشند تا در صورت نیاز، آن را خریداری کرده و از اقدامات خرابکارانه هکرها جلوگیری نمایند.

استیو چابینسکی، یکی از مشاورین پیشین پلیس فدرال آمریکا نیز می گوید کمپانی هایی را می شناسد که اکانت های بیت کوین ساخته اند تا برای بدترین اتفاقات آماده باشند.این مسئله، باعث شکل گیری نوعی نگرانی نسبت به رویکرد کمپانی ها می شود؛ زیرا ظاهراً پرداخت باج درخواستی هکرها ساده تر و ارزان تر از گزارش رخنه های امنیتی به پلیس است.

راج سمانی، محقق ارشد McAfee می گوید این موضوعی نیست که سازمان ها به صورت عمومی تاییدش کنند، «زیرا آنها به صورت تلویحی دارند می گویند که در صورت مواجهه با یک باج افزار، حاضر به پرداخت پول به مجرمان هستند؛ با این حال این رویکردی است که ما از پیش گرفته شدن آن اطلاع داریم»

با این همه، انباشت بیت کوین از سوی کمپانی ها می تواند خطرات تازه ای برای آنها به وجود بیاورد. از یک سو، دانستن این موضوع از سوی هکرها باعث افزایش حملات باج افزاری خواهد شد که مستقیماً سرمایه کمپانی ها به واحد بیت کوین را هدف قرار داده اند و از سوی دیگر، کاهش ناگهانی ارزش بیت کوین می تواند سرمایه گذاری آنها را نابود کند.

The post کمپانی های بریتانیایی و انباشت بیت کوین برای پرداخت به هکرهای باج خواه appeared first on دیجیاتو.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.