نیو فان | دانلود فیلم

گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی دونده هزارتو - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی قسمت سوم سری فیلم «دونده هزارتو» با نام «دونده هزارتو: علاج مرگ»

این هفته فیلم تازه اکران شده «دونده هزارتو: علاج مرگ» توانست در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد و طلسم «جومانجی» را بشکند.

پس از سلطنت سه هفته ای فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» (Jumanji: Welcome to the Jungle)، فیلم جدید استودیو فاکس قرن بیستم یعنی «دونده هزارتو: علاج مرگ» (Maze Runner: The Death Cure) توانست با فروش خانگی ۲۳٫۵ میلیون دلاری اش در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد. در سال ۲۰۱۴، اولین قسمت سری فیلم «دونده هزارتو» اکران شد و توانست در هفته اول اکرانش، فروش داخلی ۳۲٫۵ میلیون دلاری را ازآن خود کند. قسمت دوم این فیلم با نام «دونده هزارتو: محاکمات سوختگی» نیز در سال ۲۰۱۵ اکران و در هفته اول توانست فروشی ۳۰٫۳ میلیون دلاری را ازآن خود کند. در باکس آفیس جهانی، «دونده هزارتو: علاج مرگ» توانست در هفته اخیر فروشی ۶۲٫۶ میلیون دلاری داشته باشد و فروش خارجی خود را به ۸۲ میلیون دلار برساند. بدین ترتیب، فروش کلی این فیلم تا به اینجای کار ۱۰۵٫۵ میلیون دلار است.

کارگردانی این قسمت برعهده «وس بال» بوده است و ستارگانی همچون «دیلن اوبراین»، «والتون گوگینس»، «کایا اسکودلاریو» و «توماس برودی سنگستر» در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. بودجه ساخت این فیلم ۶۲ میلیون دلار بوده است. با وجود صعود قسمت سوم سری فیلم «دونده هزارتو»، اما هنوز شاهد موفقیت فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» (Jumanji: Welcome to the Jungle) هستیم. این فیلم با فروش داخلی ۱۶٫۴ میلیون دلاری اش در هفته اخیر در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار گرفت و توانست فروش داخلی اش را بعد از شش هفته اکران به ۳۳۸ میلیون دلار برساند. در باکس آفیس جهانی، با اضافه شدن ۱۷٫۷ میلیون دلار، فروش خارجی این فیلم از مرز ۴۸۴ میلیون دلار گذشت. بدین ترتیب، این فیلم توانست فروش کلی خود را به رقم ۸۲۲ میلیون دلار برساند که بسیار چشمگیر است. کارگردانی این اثر برعهده «جک بلک» بوده است و ستارگانی همچون «دووین جانسون»، «جک بلک» و «کوین هارت» در آن حضور دارند. فیلم «متخاصمان» (Hostiles) ساخته «اسکات کوپر» توانست با فروش خانگی ۱۰٫۲ میلیون دلاری در جایگاه سوم این جدول قرار بگیرد.

ستارگانی از جلمه «کریستین بیل» و «رزمند پایک» در این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش می پردازند. در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس شاهد فیلم «بزرگ‌ترین شومن» (The Greatest Showman) هستیم که توانست در هفته اخیر فروش داخلی ۹٫۵ میلیون دلاری را ازآن خود کند. فروش داخلی این فیلم بعد از شش هفته اکران ۱۲۶٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. در باکس آفیس جهانی، فروش ۱۰٫۱ میلیون دلاری این اثر در هفته اخیر باعث شد تا فروش خارجی اش به ۱۳۳ میلیون دلار برسد. بدین ترتیب، این فیلم توانسته فروش کلی خود را به ۲۵۹٫۵ میلیون دلار برساند. این اثر که توسط «مایکل گریسی» کارگردانی شده است، ستارگان بزرگی همچون «هیو جکمن»، «میشل ویلیامز»، «زک افرون»، «زندایا» و «ربکا فرگوسن» را درخود جای داده است. بودجه ساخت این فیلم ۸۴ میلیون دلار بوده است. فیلم «پست» ساخته «استیون اسپیلبرگ» توانست با فروش داخلی ۸٫۹ میلیون دلاری اش در هفته اخیر در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. بودجه ساخت این اثر ۵۰ میلیون دلار است و ستارگان مشهوری از جمله «مریل استریپ» و «تام هنکس» در آن حضور دارند

 هفته آینده شاهد اکران چه فیلم هایی خواهیم بود؟

هفته آینده، فیلم ترسناک «وینچستر» (Winchester) از استودیو Lionsgate به روی پرده های سینما خواهد رفت. همچنین در تاریخ ۱۶ فوریه، فیلم «پلنگ سیاه» (Black Panther) اکران جهانی خود را آغاز می کند.


ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.