نیو فان | دانلود فیلم

ﺍﺳﮑﺎﺭﻟﺖ ﺟﻮﻫﺎﻧﺴﻮﻥ از صحنه رویارویی هالک و کاپیتان مارول در Avengers 4 می گوید! - نیو فان | دانلود فیلم

توضیحات


اگـر به یاد داشته باشید در اولین روزهای مرداد ماه بود که با انتشار یک گزارش به اطلاع شما رساندیم یکی از کارگردان های Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بینهایت) گفته است کـه کاپیتان مارول (با نقش آفرینی Brie Larson) در فیلم سال آینده دنیای سینمایی مارول حضور نخواهد داشت. این خبر به دنبال برگزاری همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۷، جایی که کوین فاگی و مارول استودیوز برای نخستین بار اطلاعاتی دقیق از فیلم سینمایی Captain Marvel را منتشر کردند، شنیده شد. حدود سه ماه بعـد، در اولین روزهای آبان ماه، رئیس مارول استودیوز آقـای فایگی در مصاحبه اش با IndieWire که درباره آینده شخصیت های زن در دنیای سینمایی مارول (یا MCU) از او سوالی پرسیده شد، تایید کرد که وقایع فیلم Captain Marvel در Avengers 4 ادامه خواهد یافت و بنابراین شاهد حضور این شخصیت در آخرین فیلم فاز سوم دنیای سینمایی مارول خواهیم بـود.

حـال Vanity Fair به تازگی مصاحبه ای داشته با یکی از بهترین و محبوب ترین ستاره های دنیای سینمایی مارول، خـانم ﺍﺳﮑﺎﺭﻟﺖ ﺟﻮﻫﺎﻧﺴﻮﻥ که او را با شخصیت بیوه سیاه می شناسیم، که طی آن این ستاره درخشان یکی از صحنات جالب قسمت چهارم هنوز بدون عنوان Avengers را توصیف کرد. در این صحنه جالب، کاپیتان مارولِ خانم بری لارسون (کونگ: جزیره جمجمه) و هالکِ آقای مارول روفالو در روبروی هم قرار می گیرند، که در کتاب های مصور مارول هم شاهد وقوع این اتفاق بوده ایـم. این توصیف در واقع یک مهر تایید هم می باشد بر حضور کاپیتان مارول در ایـن فیلـم.

اسکارلت گفت که: “ما بری لارسون را در این فیلم داریم. او اینجاست قبل از اینکه فیلم انفرادی Captain Marvel جلوی دوربین برود پس ما می توانیم ببینیم که او واقعا پایش را خیس می کند. او خیلی عالی است، اما یک چیز واقعا زیبا روزی دیـگر اتفاق افتاد وقتی که هالک کنار او ایستاده و جو روسو [یکی از کارگردان های فیلم] به او می گوید دست خودت را در مقابل مارک [روفالو] قرار بده و جلوی او را بگیر، و بری می گوید ‘روبروی صورت او؟’ و آنها توضیح می دهند ‘اینجا جایی است که سینه او هست’ و او نگاه می کند و فریاد می زند ‘من جدیدم! جدیدم’ من می گویم ‘لعنت، دختر!’. این برای من خیلی عجیب و غریب است که این بازیگر جدید را ببینم که بیاید و کارش را شروع کند، و نفس جدیدی به سوی این شخصیت ها که خیلی آیکونیک هستند بفرسد. من برای نسل بعدی احساس شادی زیادی می کنم …

Avengers 4

با این حساب اکنون می دانیم که در فیلم Avengers 4 شاهد رویارویی هالک و کاپیتان آمریکا خواهیم بود — قدیمی ترین شخصیت MCU در مقابل جدیدترین آن — که احتمالا خیلی جالب و تماشایی خواهد بود، خود لارسون هم قبلا گفته بود دوست دارد این صحنه را تجربه کند. اما جالب اینجاست که خانم لارسون نخست جلوی دوربین برادران روسو می رود و سپس در فیلم انفرادی خودش بازی میکند، پس در واقع قسمت چهارم Avengers اولین فیلم کاپیتان مارول در MCU محسوب می شود. اما قسمت ناراحت کننده اظهارات جوهانسون جایی است که او می گوید “من برای نسل بعدی احساس شادی زیادی می کنم …” و در واقع معنی چندان خوبی برای طرفداران نمی دهد. توضیح راحت تر اینکه با از راه رسیدن نسل جدید، کاملا طبیعی است که نسل قبلی کنـار می رود و در دنیای سینمایی مارول کنار رفتن شخصیت های نسلی اولی مثل بیوه سیاه اتفاق خیلی خیلی بدی محسوب می شود. ما از سرنوشت این شخصیت خبر نداریم، اما امیدواریم در فاز چهارم نقش پررنگ تری داشته باشد و صاحب فیلم انفرادی خودش شود.

ما در بیست و یکمین فیلم از دنیای سینمایی مارول می توانیم بـا کاپیتان مارول این دنیای اشتراکی ملاقات کنیم، شخصیتی که سالهاست در انتطار تولید فیلمش هستیم. ﮐﺎﺭﻭﻝ ﺩﺍﻧﻮﺭﺯ یک افسر نیروی هوایی ایالات متحده است که به دنبال یک سری حوادث تبدیل به یک ابـرقهرمان قدرتمند می شود. با ورود فیلم Captain Marvel به گیشه فاز سوم MCU در یک قدمی پایان قرار میگیرد. این فیلم قرار است در هشتم ماه مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱۷ ﺍﺳﻔﻨﺪ ۱۳۹۷) پـا به گیشه بگذارد. تا جایی که اطلاع داریم ما در این فیلم مشاهده خواهیم کرد که ﮐﺎﺭﻭﻝ چطور تبدیل به یک قهرمان مشهور می شود. به عبارتی فیلم Captain Marvel داستان آغاز این شخصیت را روایت می کند [خاستگاه] که اکنون تایید شده از ماه فوریه ۲۰۱۸ وارد فاز تولید می شود.

نوشته ﺍﺳﮑﺎﺭﻟﺖ ﺟﻮﻫﺎﻧﺴﻮﻥ از صحنه رویارویی هالک و کاپیتان مارول در Avengers 4 می گوید! اولین بار در مغناطیس نیوز – اخبار فیلم و سریال پدیدار شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.